Jak sobie radzić z rosnącymi cenami stali w magazynie?

Jak sobie radzić z rosnącymi cenami stali?

Na wzroście cen stali straciło i nadal traci wiele firm, z rożnych branż. Stal drożeje i na dzień dzisiejszy nic nie wskazuje na to, aby ten trend się zmienił. Popyt rośnie, a produkcja jest ograniczona.

Dlaczego tak się dzieje?

W połowie roku 2020, w związku z kryzysem wywołanym pandemią COVID-19, wyłączono prawie 40% pieców odpowiedzialnych za produkcję stali. Kiedy na początku tego roku wzrosło zapotrzebowanie na stal, firmy zaczęły uzupełniać zapasy, a produkcja nie mogła nadążyć za tym zapotrzebowaniem. Skutkiem tego był wzrost cen stali.

Dodatkowo podrożał także transport morski, co przekłada się finalnie na cenę produktu.

Eksperci alarmują, że tak wysokie ceny stali mogą utrzymać się na dłużej, ze względu na wdrażane aktualnie programy infrastrukturalne mające na celu pobudzenie gospodarki, a wykorzystujące ten surowiec.

Jak sobie radzić z problemem rosnących cen stali?

  • Ogranicz koszty zakupy części do regałów magazynowych lub czas oczekiwania na nie, decydując się na znaną na całym świecie metodą naprawy regałów – ROS! Jest to bezpieczna, szybka i efektywna metoda naprawy uszkodzonych słupów magazynowych bez zdejmowania z nich palet! Ponad 2 mln słupów na całym Świecie zostało naprawionych tą metodą. Sprawdź jak działa METODA ROS. Umów się na rozmowę z ekspertem.
  • Redukuj koszty kupując regały używane ze sprawdzonych źródeł – posiadamy regały różnego rodzaju i przeznaczenia. Skontaktuj się z nami, przygotujemy dedykowaną ofertę dla Ciebie!
  • Kupuj NOWE regały w najlepszej cenie ! – jako firma z ponad 20 letnim doświadczeniem branży mamy bardzo dobre warunki handlowe. Korzystają na tym nasi Klienci, zainteresowani kupnem nowych regałów.
  • Zapytaj o produkcję bezpośrednio od PRODUCENTA – posiadamy własną produkcję elementów ze stali, nietypowych rozwiązań magazynowych, ale także tych o przeznaczeniu w innych branżach.

Optymalizuj koszty. Zyskaj na czasie. Zadbaj o ciągłość i bezpieczeństwo pracy w magazynie.

 

5/5 - (1 vote)
5/5 - (1 vote)

Agnieszka Śliwka

Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.