Infolinia: 517 259 335 | Księgowość: 512 488 731 | E-mail: biuro@darlog.pl

O firmie

Dzięki nam Twój magazyn będzie bezpieczny, nowoczesny i ekonomiczny.

Jesteśmy firmą handlowo - usługową, świadczącą również usługi doradcze. Proponujemy indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb i wymagań klienta oraz kompleksowo pomagamy rozwiązywać problemy w magazynie od projektu do dostarczenia sprzętu. Pomagamy przy tworzeniu nowych i reorganizujemy istniejące obiekty magazynowe.
Główny nacisk kładziemy na funkcjonalność magazynu i jego bezpieczeństwo.

Ponad 18-letnie doświadczenie w branży oraz zespół inżynierów gwarantuje rzetelne rozwiązanie wszelkich problemów w magazynie.

Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest połączenie teorii i praktyki, dlatego Współpracujemy z Wyższą Szkołą Logistyki, bierzemy udział w projektach Unii Europejskiej, prowadzimy wykłady na studiach podyplomowych w katedrze Transportu i Logistyki na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo pracowników i towaru klienta. Wykonujemy eksperckie przeglądy instalacji regałowych, a także wyposażamy magazyny w rozwiązania i akcesoria poprawiające bezpieczeństwo w magazynie.

Zajmujemy się także serwisem regałów - ich naprawą, kontrolą techniczną i przenoszeniem w ramach przeprowadzek wewnątrz i między firmowych.

Nasz dział handlowy oferuje dodatkowo różnego typu wyposażenie magazynów - od regałów poprzez antresole, wózki widłowe, wszelkie akcesoria regałowe po etykiety i oznakowanie magazynu.

Jesteśmy przedstawicielem lub partnerem m.in. takich firm jak:

Zaufali nam