Przeglądy magazynów Wrocław - Profesjonalny Audyt Magazynu - Darlog

 

Przeglądy magazynów Wrocław.
Profesjonalny audyt magazynu z Darlogiem

Kontroler podczas wykonywania przeglądu magazynu. Przeglądy magazynów WrocławTerminowo realizowane przeglądy magazynów (eksperckie przeglądy regałów) to obowiązek regulowany m.in. Rozporządzeniem Ministra Gospodarki oraz europejską normą PN-EN 15 635. Każdy kierownik magazynu powinien dbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Jednym ze sposobów jest właśnie regularne kontrolowanie stanu regałów magazynowych.
Branża magazynowa staje się coraz silniejsza. Według danych GUS, przybliżona liczba pracowników w branży magazynowej i produkcyjnej w Polsce to około 2 852 900. Biorąc pod uwagę te wartości, można powiedzieć, że prowadzenie regularnych audytów magazynowych to nic innego jak zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla prawie 3 000 000 osób!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu przeglądów eksperckich wszystkich rodzajów regałów magazynowych, bez względu na ich producenta. Realizujemy kontrole nie tylko w magazynach tradycyjnych, ale również w mroźniach i chłodniach (zobacz naszą realizację dla firmy Farutex). Jesteśmy grupą ekspertów, która świadczy kompleksowe usługi dla branży magazynowej. Posiadamy pracowników wykwalifikowanych w prowadzeniu inspekcji regałów magazynowych.

Powierzchnie magazynowe w Polsce. Potencjał magazynowy Wrocławia.

Na początku 2019 r. całkowite zasoby powierzchni magazynowej w kraju zbliżały się do 16,5 mln. Pod koniec pierwszego kwartału, w całym kraju budowano już kolejne 2 mln mkw. powierzchni magazynowej, a deweloperzy nadal nie zwalniają tempa [dane z raportu „Rynek magazynowy w 1 kwartale 2019 r.” przygotowanego przez firmę doradczą AXI Immo].

Wrocław dzięki odpowiedniemu systemowi dróg ekspresowych i autostrad (m.in. A4, S5, S8), staje się coraz istotniejszym punktem na magazynowej mapie Polski. Drogi te zapewniają sprawny i szybki transport pomiędzy Podkarpaciem, Górnym Śląskiem, Polską Centralną i Europą Zachodnią. Na potwierdzenie tej tezy, na początku roku, na terenie Dolnego Śląska – podpisano kontrakty na najem 181,4 tys. mkw. z bardzo wysokim, sięgającym 94% udziałem nowych umów i ekspansji [dane Industrial w AXI Immo].

Profesjonalne przeglądy magazynów Wrocław.

Jeżeli posiadają Państwo magazyn we Wrocławiu lub okolicy, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i realizacji przeglądu magazynu na terenie Wrocławia z ekspertem Darlog. Nasi inspektorzy realizują kilkaset przeglądów rocznie. Dzięki czemu wyróżniają się szczegółową wiedzą na temat statyki konstrukcji regałów magazynowych oraz występujących uszkodzeń. Co więcej, potrafią bez problemu sklasyfikować uszkodzenia wg podziału regulowanego europejską normą PN-EN 15 635.
Dodatkowo, po przeglądzie możemy dla Państwa zrealizować również serwis, niezbędne naprawy oraz wymianę części zamiennych.

Przeglądy magazynów Wrocław - Andrzej Derkacz Inspektor systemów regałowychOsobą odpowiedzialną za realizację przeglądów eksperckich we Wrocławiu jest:

Andrzej Derkacz
Inspektor systemów regałowych — oddział Wrocław
+48 534 130 281
lp.go1696351752lrad@1696351752zcakr1696351752ed.je1696351752zrdna1696351752

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce “oferta”

Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.