Zdobądź kwalifikacje PRSES z Darlog
Szkolenie PRSES Poznań, Toruń, Wrocław, Gdańsk

PRSES — osoba odpowiedzialna
za bezpieczeństwo systemu składowania

Nawiązując do europejskiej normy: „Stalowe statyczne systemy składowania. Zastosowanie i utrzymanie urządzeń.” (PN-EN 15635) w każdym magazynie powinien być pracownik pełniący funkcję  PRSES — czyli osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo systemów składowania.

Posiadanie w swoich szeregach odpowiednio przeszkolonego pracownika, pełniącego funkcję PRSES  znacznie poprawia bezpieczeństwo pracy w magazynie. Porządkuje także proces zgłaszania i reakcji na powstałe uszkodzenia.

Na stanowisko PRSES powinna zostać wyznaczona osoba wyróżniająca się techniczną wiedzą z zakresu budowy i obsługi urządzeń magazynowych. Posiadająca umiejętność szybkiego reagowania na otrzymywane zgłoszania dot. zdarzeń w magazynie. Osoba ta musi również znać podstawę prawną, potrafić podejmować decyzje na podstawie obowiązujących przepisów, a także wiedzieć jakie dokumenty powinny być przechowywane na potrzeby kontroli.

 

Dlaczego oferta Darlog jest wyjątkowa?

Nie jesteśmy firmą szkoleniową — jesteśmy wieloletnimi praktykami. Realizujemy kilkaset kontroli regałów rocznie. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy wyposażenie magazynowe. Zajmujemy się projektowaniem, planowaniem logistyki wewnątrz magazynowej. Wiemy, jak powinien funkcjonować poprawnie zarządzany magazyn.
Z uwagi na realizowane kontrole wiemy dokładnie, jakie uszkodzenia zdarzają się najczęściej, dzięki czemu możemy zaproponować konkretne rozwiązania, by im zapobiegać.
Realizując szkolenie
z Darlog, mogą mieć Państwo pewność, że uzyskają praktyczną, konkretną wiedzę i już kolejnego dnia po szkoleniu, świeżo przeszkolony PRSES będzie wiedział dokładnie, co należy do jego nowych obowiązków i w jaki sposób ma je wypełniać.
 

 

Szkolenie PRSES - Poznań Wrocław Gdańsk Toruń

Kameralne szkolenie prowadzone przez wieloletniego praktyka — zapisz się już dziś! 


Gwarantujemy kameralne szkolenie (maksymalnie 15 osób), prowadzone przez wieloletniego praktyka z zakresu logistyki wewnątrzmagazynowej. Szkolenie poprowadzi Bogdan Charzyński.

Mgr inż. BOGDAN CHARZYŃSKI jest absolwentem Politechniki Łódzkiej (spec. budowa maszyn), ukończył również studia podyplomowe
w Wyższej Szkole Logistyki. Z wyposażeniem magazynowym związany jest od 1993 r. Pracował między innymi w SSI Schaefer, META Regabau, BITO Polska. Jest specjalistą z zakresu projektowania wyposażenia magazynowego i logistyki wewnętrznej. Na co dzień zajmuje się opracowywaniem szczegółowych koncepcji przepływu towarów przez magazyn i doborem optymalnych rozwiązań podczas projektowania nowych hal magazynowych, a także usprawniania działania obiektów już istniejących. Prowadzi szkolenia z szeroko pojętej tematyki magazynowej: z obsługi regałów magazynowych, wykonywania przeglądów, a także zarządzania zapasami.

 

Pakiet startowy PRSES.

W przypadku kontroli zewnętrznej zawsze kluczowe znaczenie ma prowadzona w uporządkowany sposób dokumentacja — by  ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy pakiet startowy PRSES. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma segregator zawierający wykaz najważniejszych dokumentów, wymagających archiwizacji. Dla uczestników szkolenia przygotowaliśmy również kamizelki odblaskowe, by każdy pracownik hali magazynowej mógł bez problemu zidentyfikować osobę pełniącą funkcję PRSES.

Uzyskane umiejętności potwierdzone certyfikatem + Legitymacja PRSES

Szkolenie jest zakończone certyfikatem. Każdy z uczestników otrzymuje również imienną legitymację PRSES.

 

Regulamin działu szkoleń.

Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.