Szkolenia dla pracowników magazynu -Szkolenie dla magazyniera - Darlog

Szkolenie dla magazyniera -dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników.

Uważamy, że najlepszym sposobem na to, by zwiększyć bezpieczeństwo pracy w magazynie i zniwelować wydatki związane z naprawami uszkodzeń konstrukcji regałowych, wózków widłowych i elementów konstrukcyjnych budynku jest posiadanie wykwalifikowanej kadry. Tylko pracownicy posiadający wiedzę na temat statyki konstrukcji regałowych, znający typy możliwych uszkodzeń (i mechanizmy ich powstawania) będą wiedzieli jak reagować na to, co dzieje się w magazynie, dbając w ten sposób o bezpieczeństwo własne i współpracowników.

By poznać szczegóły, dotyczące oferty szkoleń zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorką szkoleń, Natalią Jaworek:

+48 530 614 027szkolenia@darlog.pl

Prowadzimy szkolenia inne niż wszyscy - jesteśmy zespołem praktyków.

Szkolenie pracowników magazynu

Od ponad 10 lat wspieramy naszych klientów w dziedzinie logistyki wewnątrzzakładowej. Staramy się kompleksowo rozwiązywać problemy gospodarki magazynowej, technologicznej oraz bezpieczeństwa w magazynie.
Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest połączenie teorii i praktyki, dlatego współpracowaliśmy z Wyższą Szkołą Logistyki, bierzemy udział w projektach Unii Europejskiej, prowadzimy wykłady na studiach podyplomowych w katedrze Transportu i Logistyki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Dzięki naszemu doświadczeniu związanemu z realizacją przeglądów, serwisów, napraw czy prowadzonych konsultacji logistycznych wiemy dokładnie, jakie informacje są ważne dla pracowników magazynów i jakiej wiedzy najczęściej im brakuje. Do tej pory często zgłaszały się do nas firmy z prośbą o przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dedykowanych, konstruowanych wg przedstawionych przez klienta wytycznych. Szkolenia dedykowane oczywiście realizujemy nadal, ale oprócz tego, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów, wprowadzamy na rynek dodatkową usługę – szkolenia dostępne w ofercie stałej: