Kariera


Chcesz dołączyć do zespołu prężnie działającej firmy z branży intralogistyki?

Zanim wyślesz swoją aplikację, poznaj nas lepiej!

Darlog to ludzie

Specjalizujemy się w wyposażeniu magazynów w regały i akcesoria. Łączymy ofertę wiodących europejskich producentów, by dopasować rozwiązania do potrzeb Klientów.

Od projektów logistycznych, przez eksperckie przeglądy regałów i serwis, po przeprowadzki magazynowe – dbamy o bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie magazynów w całej Polsce.

Szkolimy pracowników magazynowych, dzielimy się wiedzą w czasie konsultacji logistycznych. Zapewniamy usługi doradcze na wysokim poziomie.

Dbamy nie tylko o relacje z klientami, ale i atmosferę wewnątrz firmy. Nie znajdziesz u nas korporacyjnych reguł gry i dress code’u. Wierzymy, że nie są one potrzebne, by zbudować zmotywowany zespół specjalistów nastawionych na rozwój.

Inwestycja w wiedzę, regularne spotkania i wyjazdy integracyjne oraz elastyczność to w dużym skrócie środowisko pracy w naszej firmie.


 
 
 

„Jesteśmy przekonani, że kluczowym elementem naszego sukcesu są ludzie, którzy stanowią fundament naszej firmy. W Darlogu nie tylko pracujemy razem, ale również inwestujemy w rozwój każdego członka naszego zespołu. Nasze wartości opierają się na współpracy i przekonaniu, że wspólny wysiłek prowadzi do osiągania doskonałości.

Wierzymy, że inwestowanie w naszych ludzi przekłada się nie tylko na ich indywidualny sukces, ale także na sukces całej firmy. Każdy pracownik ma tu możliwość zdobycia nowych umiejętności, rozwijania talentów i wykorzystywania swojego potencjału.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje zdolności są doceniane, a Twój wkład ma realny wpływ na działanie firmy, to właśnie tutaj znajdziesz swoje miejsce”.

Dariusz Adamczak

CEO Darlog

Oferta pracy

Jeśli jesteś osobą, która:

  • chce się rozwijać
  • jest samodzielna i proaktywna
  • nie boi się wyzwań,


 
 
 

zobacz aktualne oferty pracy i zgłoś się.

  • umowa o pracę na pełen etat
  • specjalistyczne szkolenia
  • spotkania i wyjazdy integracyjne

Aktualnie poszukujemy