O nas


W tym miejscu moglibyśmy napisać, że wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół fachowców i pasja do logistyki. Wolimy jednak oddać głos naszym klientom:

„Darlog to profesjonaliści, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem potrafią rozwiązać wszelkie problemy powstałe w naszym magazynie. Polecamy ją klientom, którym zależy na fachowym podejściu do powierzonego tematu”.

Dyrektor ds. administracji Korona Candles S.A.


„Z firmą Darlog sp. z o.o. współpracujemy już od kilku lat. Przez ten czas firma dała się poznać jako profesjonalna, fachowa i niezawodna”.

Dyrektor ds. technicznych Agromet sp. z o.o.

„Doradzili przy projekcie magazynu, sprowadzili optymalne regały, zamontowali. Jakby coś siadło, to sami przeglądają i naprawiają. Lata doświadczeń. Wszystko od A do Z. Polecam”.

Dariusz Domański

„Osobiście bardzo wysoko oceniam firmę, zarówno pod względem jakości, jak i koordynacji prac”.

Kierownik ds. niezawodności Zakłady Tłuszczowe Kruszwica


 
 
 

Jak działamy

Otaczamy się ekspertami

Za ugruntowaną pozycją naszej firmy stoją ludzie. Tworzymy zespół specjalistów, którzy lubią swoją pracę i nieustannie się rozwijają. Duże znaczenie przykładamy również do naszego otoczenia biznesowego – starannie selekcjonujemy naszych dostawców, partnerów i konsultantów. Wspólnie z sukcesem realizujemy najbardziej wymagające projekty na terenie całego kraju.

Obiecujemy i realizujemy

Łatwo jest pisać o indywidualnym podejściu i zaangażowaniu. Logistyka jest branżą, która szybko rozlicza z odważnych deklaracji. Od ponad 25 lat realizujemy nawet najbardziej złożone projekty i doceniamy fakt, gdy klienci wracają do nas, rozwijając się. W branży, w której liczy się każdy metr i każda złotówka oszczędności, cieszy to nas szczególnie.

Integrujemy nie tylko rozwiązania

Dbamy o dobry klimat. Na co dzień intensywnie pracujemy i szkolimy się, ale w naszym firmowym kalendarzu stałe miejsce zajmują spotkania integracyjne i wspólne wyjazdy. Relacje liczą się w naszej firmie równie mocno jak kompetencje. Budujemy relacje z klientami, pielęgnujemy je wewnątrz firmy.

25+


lat doświadczenia

3 000+


klientów

30+


pracowników

17 000+


zrealizowanych projektów

„Po przepracowaniu kilkunastu lat w branży logistycznej, postanowiłem założyć własną firmę. Od początku chciałem, by jej celem było świadczenie kompleksowych usług dla branży magazynowej. Mam to szczęście, że na swojej drodze trafiam na odpowiednich ludzi, którzy podobnie jak ja przywiązują ogromną wagę do jakości świadczonych usług i pomagają mi tworzyć firmę o ugruntowanej pozycji na rynku. Wspólnie z zespołem starannie selekcjonujemy naszych dostawców, partnerów i konsultantów. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Darlog to zespół ekspertów, którzy pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z logistyką wewnątrzzakładową. Obecnie w Darlogu i firmach powiązanych zatrudniamy ponad 30 osób, a nasz zespół stale się powiększa. Nawiązaliśmy również stałą współpracę z niezależnymi konsultantami i zewnętrznymi firmami. Wspólnie z sukcesem realizujemy najbardziej wymagające projekty na terenie całego kraju”.

Dariusz Adamczak, CEO Darlog sp. z o.o. 

Zespół

Jakub Stefaniak

Jakub Stefaniak

Energiczny, zaangażowany – nie pozostawia żadnego pytania klienta bez odpowiedzi. Doradza, służy wsparciem i bez problemu buduje trwałe relacje z klientami.
Doradca handlowy
Piotr Kruk

Piotr Kruk

Można powiedzieć, że Piotr zjadł zęby na intralogistyce. Teraz swoje doświadczenie i niezrównaną wiedzę wykorzystuje w zarządzaniu obszarem sprzedaży.
Dyrektor Handlowy – Oddział Poznań
Marianna Pawlicka-Bobryk

Marianna Pawlicka-Bobryk

Sprawna organizacja szkoleń magazynowych to jej zasługa. Wieloletnie doświadczenie i umiejętność analitycznego myślenia czynią ją kluczowym członkiem naszego zespołu
Product Manager
Tomasz Czubachowski

Tomasz Czubachowski

Świetnie wyczuwa rynkowe trendy i skrupulatnie je analizuje. Inspiruje cały zespół do wprowadzania najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Klienci to doceniają!
Dział Regałów Używanych
Tomasz Sztok

Tomasz Sztok

Kluczem jego skuteczności jest umiejętność wsłuchania się w potrzeby klientów, a następnie przeprowadzenia szczegółowej analizy. Jego skrupulatne podejście przekonuje nawet najbardziej wymagających klientów.
Doradca handlowy
Piotr Librowski

Piotr Librowski

Kreatywność w promowaniu produktów jest jego znakiem rozpoznawczym. Doskonale wyczuwa potrzeby klientów i skutecznie inspiruje ich do modernizacji swoich magazynów.
Doradca handlowy
Jacek Maćkowiak

Jacek Maćkowiak

Łączy skuteczne działania z budowaniem trwałych relacji – ma sprawdzone sposoby na znalezienie dodatkowych metrów w magazynie, wie, jak podnieść efektywność zarządzania przestrzenią. Klienci mogą na nim polegać.
Doradca handlowy
Grzegorz Pietryga

Grzegorz Pietryga

Zapewnia naszym partnerom biznesowym wsparcie na najwyższym poziomie, dbając o ich satysfakcję i lojalność. Chętnie dzieli się doświadczeniem z naszym zespołem handlowców.
Dyrektor działu handlowego
Andrzej Studziński

Andrzej Studziński

Z Darlog związany niemal od samego początku istnienia firmy. Wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę przekuwa w niezawodną obsługę największych firm na rynku. Umiejętnie zarządza obszarem sprzedaży.
Dyrektor działu handlowego