Kontakt - Systemy magazynowe Darlog

CENTRALA

Darlog Sp. z o.o.
ul. Pokrzywno 16A
61-315 Poznań
NIP: 783-171-28-99
REGON: 302718229
lp.go1669537238lrad@1669537238csowo1669537238geisk1669537238 1669537238

MAGAZYN

Teren firmy FRUIT CONNEXION
ul. Jaryszki 4,
62-023 Gądki

ODDZIAŁ WROCŁAW

Plac Zamkowy 24A/6
55-200 Oława

ODDZIAŁ GDAŃSK

Wodnika 33
80-299 Gdańsk

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000998895, kapitał zakładowy 300000,00 zł.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz!
Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły!

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz!
    Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły!
    Click or drag a file to this area to upload.

    Dział handlowy Polska centralna i zachodnia

    Jakub Zięciak

    Dyrektor działu handlowego

    +48 505 421 978
    jakub.zieciak@darlog.pl

    Dział handlowy Polska południowa

    Grzegorz Pietryga Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

    Grzegorz Pietryga

    Dyrektor działu handlowego

    +48 503 604 641
    grzegorz.pietryga@darlog.pl

    Dział handlowy Polska północna

    Andrzej Studziński Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

    Andrzej Studziński

    Dyrektor działu handlowego

    +48 517 373 218
    andrzej.studzinski@darlog.pl

    Dział handlowy Polska centralna i wschodnia

    Michał Królak

    Doradca ds. systemów regałowych

    +48 531 838 022
    michal.krolak@darlog.pl

    Marcin Misztela

    Doradca ds. systemów regałowych

    +48 535 716 727
    marcin.misztela@darlog.pl

    Dział administracyjno-księgowy

    Mariusz Kucharczyk

    Główny księgowy

    +48 512 488 731
    mariusz.kucharczyk@darlog.pl

    Joanna Roszczka Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

    Joanna Roszczka

    Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

    +48 517 259 335
    joanna.roszczka@darlog.pl

    Dział personalny - DOŁĄCZ DO NAS!

    Elżbieta Kozłowska - Adamczak

    Elżbieta Kozłowska - Adamczak

    Specjalistka ds. rekrutacji i HR


    rekrutacja@darlog.pl

    Dział projektowo-techniczny

    Jakub Stefaniak

    Projektant systemów regałowych

    +48 530 374 718
    jakub.stefaniak@darlog.pl

    Łukasz Nowaczyk Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

    Łukasz Nowaczyk

    Projektant systemów regałowych

    +48 530 684 747
    lukasz.nowaczyk@darlog.pl

    Andrzej Antonowicz

    Projektant systemów regałowych

    +48 530 743 956
    andrzej.antonowicz@darlog.pl

    Michał Mruk

    Projektant systemów regałowych

    +48 511 162 302
    michal.mruk@darlog.pl

    Szymon Dudek

    Projektant systemów regałowych

    +48 533 736 825
    szymon.dudek@darlog.pl

    Dział przeglądów

    Angelika Turkot Koordynatorka przeglądów

    Angelika Turkot

    Koordynatorka przeglądów

    +48 575 780 293
    angelika.turkot@darlog.pl

    Marek Grabowski Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

    Marek Grabowski

    Inspektor systemów regałowych

    +48 500 114 826
    marek.grabowski@darlog.pl

    Andrzej Derkacz Inspektor systemów regałowych - oddział Wrocław

    Andrzej Derkacz

    Inspektor systemów regałowych

    +48 534 130 281
    andrzej.derkacz@darlog.pl

    Adrian Migocki -Inspektor systemów regałowych - Darlog oddział Wrocław

    Adrian Migocki

    Inspektor systemów regałowych

    +48 533 300 759
    adrian.migocki@darlog.pl

    Łukasz Ulanik - Inspektor systemów regałowych - oddział Gdańsk

    Łukasz Ulaniuk

    Inspektor systemów regałowych

    +48 570 757 010
    lukasz.ulaniuk@darlog.pl

    Tomasz Żyłowski

    Inspektor systemów regałowych

    +48 531 836 771
    tomasz.zylowski@darlog.pl

    Krzysztof Wojdak

    Inspektor systemów regałowych

    +48 570 828 362
    krzysztof.wojdak@darlog.pl

    Tomasz Sztok

    Inspektor systemów regałowych

    +48 531 835 041
    tomasz.sztok@darlog.pl

    Damian Woźniak

    Inspektor systemów regałowych

    +48 531 836 948
    damian.wozniak@darlog.pl

    Dział szkoleń

    Marianna Pawlicka-Bobryk

    Specjalistka ds. szkoleń

    +48 530 614 027
    marianna.bobryk@darlog.pl

    Bogdan Charzyński - prelegent PRSES

    Bogdan Charzyński

    Konsultant ds. logistyki


    szkolenia@darlog.pl

    Dział marketingu

    Paweł Podgórny

    Koordynator ds. marketingu

    +48 534 386 027
    marketing@darlog.pl

    Slider
    Formularz kontaktowy
    close slider
    Click or drag a file to this area to upload.