Region: Polska centralna

Jakub Zięciak Dyrektor działu handlowego - oddział Poznań

Jakub Zięciak

Dyrektor działu handlowego - oddział Poznań

+48 505 421 978
jakub.zieciak@darlog.pl

Tomasz Perz Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

Tomasz Perz

Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

+48 517 970 388
tomasz.perz@darlog.pl

Region: Polska południowa

Grzegorz Pietryga Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

Grzegorz Pietryga

Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

+48 503 604 641
grzegorz.pietryga@darlog.pl

Oddział Wrocław (Oława)

Plac Zamkowy 24A/6
55-200 Oława

Region: Polska północna

Andrzej Studziński Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

Andrzej Studziński

Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

+48 517 373 218
andrzej.studzinski@darlog.pl

Oddział Gdańsk

Wodnika 33
80-299 Gdańsk

CENTRALA - Oddział Poznań

ul. Pokrzywno 16A
61-315 Poznań
NIP: 783-171-28-99
REGON: 302718229

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000507478, kapitał zakładowy 50000,00 zł.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz!
Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły!

Zarząd

Dariusz Adamczak

Prezes Zarządu CEO


dariusz.adamczak@darlog.pl

Dział administracyjno-księgowy

Diana Kaczmarek Główna księgowa

Diana Kaczmarek

Główna księgowa

+48 512 488 731
ksiegowosc@darlog.pl

Joanna Roszczka Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

Joanna Roszczka

Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

+48 512 488 731
joanna.roszczka@darlog.pl

Dział handlowy Polska centralna

Jakub Zięciak Dyrektor działu handlowego - oddział Poznań

Jakub Zięciak

Dyrektor działu handlowego - oddział Poznań

+48 505 421 978
jakub.zieciak@darlog.pl

Tomasz Perz Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

Tomasz Perz

Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

+48 517 970 388
tomasz.perz@darlog.pl

Dział handlowy Polska południowa

Grzegorz Pietryga Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

Grzegorz Pietryga

Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

+48 503 604 641
grzegorz.pietryga@darlog.pl

Dział handlowy Polska północna

Andrzej Studziński Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

Andrzej Studziński

Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

+48 517 373 218
andrzej.studzinski@darlog.pl

Dział projektowo-techniczny

Jakub Stefaniak Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

Jakub Stefaniak

Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

+48 530 374 718
jakub.stefaniak@darlog.pl

Łukasz Nowaczyk Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

Łukasz Nowaczyk

Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

+48 530 684 747
lukasz.nowaczyk@darlog.pl

Adam Orzechowski Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

Adam Orzechowski

Projektant systemów regałowych - oddział Gdańsk

+48 530 743 956
adam.orzechowski@darlog.pl

Dział przeglądów

Angelika Turkot Koordynatorka przeglądów

Angelika Turkot

Koordynatorka przeglądów

+48 517 259 335
angelika.turkot@darlog.pl

Marek Grabowski Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

Marek Grabowski

Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

+48 500 114 826
marek.grabowski@darlog.pl

Damian Dylewski - zdjęcie

Damian Dylewski

Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

+ 48 570 828 362
damian.dylewski@darlog.pl

Andrzej Derkacz Inspektor systemów regałowych - oddział Wrocław

Andrzej Derkacz

Inspektor systemów regałowych - oddział Wrocław

+48 534 130 281
andrzej.derkacz@darlog.pl

Dział szkoleń

Natalia Jaworek Specjalistka ds. szkoleń

Natalia Jaworek

Specjalistka ds. szkoleń

+48 530 614 027
natalia.jaworek@darlog.pl

Bogdan Charzyński Konsultant ds. logistyki

Bogdan Charzyński

Konsultant ds. logistyki


szkolenia@darlog.pl

Dział marketingu

Katarzyna Kroh Specjalistka ds. marketingu

Katarzyna Kroh

Specjalistka ds. marketingu

+48 517 373 513
katarzyna.kroh@darlog.pl

Dział e-commerce

Krzysztof Suwała Kierownik działu e-commerce

Krzysztof Suwała

Kierownik działu e-commerce

+48 530 391 286
krzysztof.suwala@darlog.pl

Agata Polenceusz Specjalistka ds. e-commerce

Agata Polenceusz

Specjalistka ds. e-commerce

+48 530 391 286
agata.polenceusz@darlog.pl

Magazyn

Damian Dudek

Koordynator magazynu


damian.dudek@darlog.pl

Dział personalny - DOŁĄCZ DO NAS!

Joanna Roszczka Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

Joanna Roszczka

Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

+48 512 488 731
rekrutacja@darlog.pl