Kontakt - Systemy magazynowe Darlog

Region: Polska centralna

Jakub Zięciak

Dyrektor działu handlowego - oddział Poznań

+48 505 421 978
jakub.zieciak@darlog.pl

Tomasz Perz Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

Tomasz Perz

Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

+48 517 970 388
tomasz.perz@darlog.pl

Region: Polska południowa

Grzegorz Pietryga Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

Grzegorz Pietryga

Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

+48 503 604 641
grzegorz.pietryga@darlog.pl

Oddział Wrocław (Oława)

Plac Zamkowy 24A/6
55-200 Oława

Region: Polska północna

Andrzej Studziński Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

Andrzej Studziński

Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

+48 517 373 218
andrzej.studzinski@darlog.pl

Oddział Gdańsk

Wodnika 33
80-299 Gdańsk

CENTRALA

Darlog Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Pokrzywno 16A
61-315 Poznań
NIP: 783-171-28-99
REGON: 302718229

MAGAZYN

[teren firmy FRUIT CONNEXION]
ul. Jaryszki 4,
62-023 Gądki

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000507478, kapitał zakładowy 300000,00 zł.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz!
Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły!

    Zarząd

    Dariusz Adamczak

    Prezes Zarządu CEO


    dariusz.adamczak@darlog.pl

    Elżbieta Kozłowska - Adamczak

    Elżbieta Kozłowska - Adamczak

    Prokurent


    elzbieta.kozlowska@darlog.pl

    Dział administracyjno-księgowy

    Diana Kaczmarek Główna księgowa

    Diana Kaczmarek

    Główna księgowa

    +48 512 488 731
    ksiegowosc@darlog.pl

    Joanna Roszczka Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

    Joanna Roszczka

    Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

    +48 517 259 335
    joanna.roszczka@darlog.pl

    Dział handlowy Polska centralna

    Jakub Zięciak

    Dyrektor działu handlowego - oddział Poznań

    +48 505 421 978
    jakub.zieciak@darlog.pl

    Tomasz Perz Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

    Tomasz Perz

    Doradca ds. systemów regałowych - oddział Poznań

    +48 517 970 388
    tomasz.perz@darlog.pl

    Dział handlowy Polska południowa

    Grzegorz Pietryga Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

    Grzegorz Pietryga

    Dyrektor działu handlowego - oddział Wrocław (Oława)

    +48 503 604 641
    grzegorz.pietryga@darlog.pl

    Piotr Zdebel

    Doradca ds. systemów regałowych - oddział Wrocław

    +48 535 714 844
    piotr.zdebel@darlog.pl

    Dział handlowy Polska północna

    Andrzej Studziński Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

    Andrzej Studziński

    Dyrektor działu handlowego - oddział Gdańsk

    +48 517 373 218
    andrzej.studzinski@darlog.pl

    Tomasz Hoppe

    Doradca ds. systemów regałowych - oddział Gdańsk

    +48 535 716 727
    tomasz.hoppe@darlog.pl

    Dział projektowo-techniczny

    Jakub Stefaniak

    Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

    +48 530 374 718
    jakub.stefaniak@darlog.pl

    Łukasz Nowaczyk Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

    Łukasz Nowaczyk

    Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

    +48 530 684 747
    lukasz.nowaczyk@darlog.pl

    Adam Orzechowski Projektant systemów regałowych - oddział Poznań

    Adam Orzechowski

    Projektant systemów regałowych - oddział Gdańsk

    +48 530 743 956
    adam.orzechowski@darlog.pl

    Michał Mruk

    Projektant systemów regałowych - oddział Wrocław

    +48 511 162 302
    michal.mruk@darlog.pl

    Dział przeglądów

    Angelika Turkot Koordynatorka przeglądów

    Angelika Turkot

    Koordynatorka przeglądów

    +48 575 780 293
    angelika.turkot@darlog.pl

    Marek Grabowski Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

    Marek Grabowski

    Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

    +48 500 114 826
    marek.grabowski@darlog.pl

    Damian Dylewski - zdjęcie

    Damian Dylewski

    Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

    + 48 570 828 362
    damian.dylewski@darlog.pl

    Sławomir Kaczmarek - Darlog

    Sławomir Kaczmarek

    Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

    +48 530 739 823
    slawomir.kaczmarek@darlog.pl

    Szymon Dudek

    Inspektor systemów regałowych - oddział Poznań

    +48 533 736 825
    szymon.dudek@darlog.pl

    Andrzej Derkacz Inspektor systemów regałowych - oddział Wrocław

    Andrzej Derkacz

    Inspektor systemów regałowych - oddział Wrocław

    +48 534 130 281
    andrzej.derkacz@darlog.pl

    Adrian Migocki -Inspektor systemów regałowych - Darlog oddział Wrocław

    Adrian Migocki

    Inspektor systemów regałowych - oddział Wrocław

    +48 533 300 759
    adrian.migocki@darlog.pl

    Łukasz Ulanik - Inspektor systemów regałowych - oddział Gdańsk

    Łukasz Ulaniuk

    Inspektor systemów regałowych - oddział Gdańsk

    +48 570 757 010
    lukasz.ulaniuk@darlog.pl


    Dział szkoleń

    Natalia Jaworek Specjalistka ds. szkoleń

    Natalia Jaworek

    Specjalistka ds. szkoleń

    +48 530 614 027
    natalia.jaworek@darlog.pl

    Bogdan Charzyński - prelegent PRSES

    Bogdan Charzyński

    Konsultant ds. logistyki


    szkolenia@darlog.pl

    Dział marketingu i PR

    Agnieszka-Sliwka-Darlog-specjalistka-ds.-marketingu

    Agnieszka Śliwka

    Specjalistka ds. marketingu i PR

    +48 534 386 027
    agnieszka.sliwka@darlog.pl

    Dział e-commerce

    Agata Polenceusz Specjalistka ds. e-commerce

    Agata Polenceusz

    Specjalistka ds. e-commerce

    +48 530 391 286
    agata.polenceusz@darlog.pl

    Dział personalny - DOŁĄCZ DO NAS!

    Joanna Roszczka Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

    Joanna Roszczka

    Specjalistka ds. administracyjno-księgowych

    +48 517 259 335
    rekrutacja@darlog.pl