Serwis regałów - Magazyn Carrefour - Darlog

Przeglądy regałów w magazynach Carrefour

Inwestor:

Sieć handlowa Carrefour Polska, pod której szyldem działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych, a także sklep internetowy. Ponadto, Carrefour Polska jest również zarządcą 45 centrów i pasaży handlowych oraz 43 stacji paliw.

https://serwiskorporacyjny.carrefour.pl/

Zadanie:

Przedmiotem zlecenia było wykonanie przeglądu regałów paletowo-rzędowych mieszczących się w magazynach wybranych sklepów sieci Carrefour, a także przegląd regałów półkowych znajdujących się na hali sprzedaży. Dodatkowo, po przeglądzie, wykonaliśmy również serwis regałów, przenoszenie regałów pomiędzy oddziałami, a także montaż nowych regałów paletowo-rzędowych.

Opis realizacji:

Nasza współpraca z Carrefour Polska w zakresie wykonywania przeglądów rozpoczęła się w 2016 roku, gdy zostaliśmy wybrani jako wykonawca przeglądów regałów paletowych we wszystkich sklepach Carrefour w południowej części Polski. Aktualnie wykonujemy również przeglądy w wybranych sklepach w pozostałej części kraju. Rocznie jest to ponad 200 przeglądów realizowanych w całej Polsce.

Dodatkowo, na przełomie 2016/2017 firma Carrefour, w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim klientom zgłosiła się do nas z prośbą o wykonanie przeglądów regałów półkowych na halach sprzedażowych. Aby sprostać wymaganiom klienta stworzyliśmy dedykowany wzór raportu poprzeglądowego opracowany na podstawie wytycznych i dokumentacji techniczno-ruchowej producenta regałów.

Aktualnie, poza obowiązkowymi przeglądami rocznymi dla wybranych sklepów sieci Carrefour wykonujemy także serwisy naprawcze oraz dostarczamy akcesoria do zabezpieczenia regałów lub przestrzeni wokół nich.

Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.