Przeglądy regałów w magazynach Carrefour

Inwestor

Sieć handlowa Carrefour Polska, pod której szyldem działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych, a także sklep internetowy. Ponadto, Carrefour Polska jest również zarządcą 45 centrów i pasaży handlowych oraz 43 stacji paliw.

Zadanie

Przedmiotem zlecenia było wykonanie przeglądu regałów paletowo-rzędowych mieszczących się w magazynach wybranych sklepów sieci Carrefour, a także przegląd regałów półkowych znajdujących się na hali sprzedaży. Dodatkowo, po przeglądzie, wykonaliśmy również serwis regałów, przenoszenie regałów pomiędzy oddziałami, a także montaż nowych regałów paletowo-rzędowych.

Opis realizacji

Nasza współpraca z Carrefour Polska w zakresie wykonywania przeglądów rozpoczęła się w 2016 roku, gdy zostaliśmy wybrani jako wykonawca przeglądów regałów paletowych we wszystkich sklepach Carrefour w południowej części Polski. Aktualnie wykonujemy również przeglądy w wybranych sklepach w pozostałej części kraju. Rocznie jest to ponad 200 przeglądów realizowanych w całej Polsce.

Dodatkowo, na przełomie 2016/2017 firma Carrefour, w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim klientom zgłosiła się do nas z prośbą o wykonanie przeglądów regałów półkowych na halach sprzedażowych. Aby sprostać wymaganiom klienta stworzyliśmy dedykowany wzór raportu poprzeglądowego opracowany na podstawie wytycznych i dokumentacji techniczno-ruchowej producenta regałów.

Aktualnie, poza obowiązkowymi przeglądami rocznymi dla wybranych sklepów sieci Carrefour wykonujemy także serwisy naprawcze oraz dostarczamy akcesoria do zabezpieczenia regałów lub przestrzeni wokół nich.