Odkup używanych regałów magazynowych - Darlog

Odkupujemy regały magazynowe każdego rodzaju

Obecnie branża magazynowa przeżywa rozkwit. Rozbudowa magazynów, ich przenosiny, poszerzenie lub zmiana oferty produktowej, to dzisiaj częste zjawiska. Nie jest tajemnicą, że są one zazwyczaj powodem wymiany systemów regałowych na nowe. To z kolei sprawia, że firmy coraz częściej zadają sobie pytanie „Co zrobić ze starymi regałami?  Można je oczywiście zezłomować, uzyskując w ten sposób minimalny zwrot kosztów.

Znacznie gorszym rozwiązaniem jest ich magazynowanie z nadzieją, że w przyszłości będą jeszcze wykorzystane. Składowanie wewnątrz wiąże się zazwyczaj z utratą cennej powierzchni, z kolei magazynowanie “pod chmurką” to gwarancja, że po pewnym czasie elementy nie będą się do niczego nadawały.  O wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest ich odsprzedaż. Odkupujemy regały magazynowe oraz części regałów w każdej ilości na terenie całego kraju!

Gwarantujemy sprawny demontaż i odbiór regałów używanych

Montaż, serwis, demontaż regałów

  • wycena na podstawie zdjęć – wyślij nam zdjęcia regałów, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin w celu przedstawienia oferty,
  • dodatkowe oszczędności – nie tylko odkupimy stare regały. Możemy również zaprojektować i wyposażyć twój magazyn w nowe, w ramach których możemy rozliczyć odkupowane regały.
  • demontaż i transport zgodnie z ustaleniami – nie musisz martwić się o przebieg demontażu. Wszystkie nasze prace wykonywane są wedle opracowanego harmonogramu.
  • Możliwość przeprowadzenia prac w dni wolne – na Twoje życzenie możemy przeprowadzić prace np. w weekend, co zminimalizuje zakłócenie pracy magazynu,
  • gwarancja bezpieczeństwa – nasi wyspecjalizowani pracownicy posiadają uprawniania do pracy na wysokości i właściwe przeszkolenia BHP, a co najważniejsze wieloletnie doświadczenie,
  • ubezpieczenie OC na kwotę 5.000.000 PLN – obejmujące wszystkie wykonywane przez nas prace.

W branży logistyczno-magazynowej działamy ponad 25 lat!

Odkup regałów magazynowych to tylko część naszej kompleksowej oferty dla magazynu.  Proponujemy indywidualne rozwiązania, dopasowane do potrzeb i wymagań klienta oraz kompleksowo pomagamy rozwiązywać problemy w magazynie od projektu do dostarczenia sprzętu i jego późniejszego serwisu. Pomagamy przy tworzeniu nowych i reorganizujemy istniejące obiekty magazynowe. Podstawą wszystkich działań jest funkcjonalność i bezpieczeństwo w magazynach naszych partnerów.  Swoim doświadczeniem dzielimy się przy okazji prowadzenia szkoleń z zakresu obsługi i eksploatacji regałów magazynowych. Wykonujemy eksperckie przeglądy instalacji regałowych, a także wyposażamy magazyny w akcesoria poprawiające bezpieczeństwo pracy. Zajmujemy się ponadto naprawą regałów (również metodą ROS), kontrolą techniczną oraz przenoszeniem regałów w ramach przeprowadzek wewnątrz i między firmowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz!
Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły!
Click or drag a file to this area to upload.
Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.