Szkolenie dla pracowników magazynu - Darlog

Szkolenia dla pracowników magazynu - dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Chcąc zwiększyć bezpieczeństwo pracy i zmniejszyć wydatki na naprawy wszelkich uszkodzeń zadbaj o podstawowe szkolenia kadry magazynowej. Tylko pracownicy posiadający wiedzę na temat konstrukcji regałowych, znający typy możliwych uszkodzeń (i mechanizmy ich powstawania) będą wiedzieli, jak reagować na to, co dzieje się w magazynie, dbając w ten sposób o bezpieczeństwo własne i współpracowników.

Szkolenie pracowników magazynu

Od ponad 10 lat wspieramy naszych klientów w dziedzinie logistyki wewnątrzzakładowej. Staramy się kompleksowo rozwiązywać problemy gospodarki magazynowej, technologicznej oraz bezpieczeństwa w magazynie. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest połączenie teorii i praktyki, którą dzielą się w trakcie naszych szkoleń. Swoje doświadczenie w zakresie nauczania poszerzaliśmy dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki oraz Uniwersytetem Ekonomicznym, gdzie prowadziliśmy wykłady na studiach podyplomowych w katedrze Transportu i Logistyki.

Dzięki naszemu doświadczeniu związanemu z realizacją przeglądów, montaży, serwisów, napraw czy prowadzonych konsultacji logistycznych wiemy dokładnie, jakie informacje są ważne dla pracowników magazynów i jakiej wiedzy najczęściej im brakuje.

Slider
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Slider

Prowadzimy szkolenia inne niż wszyscy - jesteśmy zespołem praktyków:

 


Mgr inż. BOGDAN CHARZYŃSKI
Specjalista ds. systemów magazynowania i logistyki wewnątrzzakładowej

Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej (spec. budowa maszyn), ukończył również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Logistyki. Z wyposażeniem magazynowym związany jest od 1993 r. Pracował między innymi w SSI Schaefer, META Regabau, BITO Polska. Jest specjalistą z zakresu projektowania wyposażenia magazynowego i logistyki wewnętrznej. Na co dzień zajmuje się opracowywaniem szczegółowych koncepcji przepływu towarów przez magazyn i doborem optymalnych rozwiązań podczas projektowania nowych hal magazynowych, a także usprawniania działania obiektów już istniejących. Prowadzi szkolenia z szeroko pojętej tematyki magazynowej: z obsługi regałów magazynowych, wykonywania przeglądów, a także zarządzania zapasami.

 

 

 

Adrian Migocki -Inspektor systemów regałowych - Darlog oddział Wrocław
Mgr inż. Adrian Migocki
Specjalista ds. instalacji regałowej

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy (spec.  BHP oraz Bezpieczeństwo Międzynarodowe). Posiada kilkuletnie doświadczenie jako wykładowca, szkoleniowiec z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi. Jest etatowym nauczycielem, specjalizuje się w nauczaniu przedmiotów związanych z BHP na różnych poziomach kształcenia. Z logistyką związany jest od 12 lat na różnych szczeblach kariery. W firmie DARLOG od blisko 2 lat pełni funkcję trenera oraz eksperta od instalacji regałowej.

 

 

 

 

DARIUSZ ADAMCZAK
Specjalista ds. systemów magazynowania i logistyki wewnątrzzakładowej

Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania magazynowych systemów składowania, poprawie bezpieczeństwa użytkowanych regałów oraz ich naprawie. Jest ekspertem w wykonywaniu kontroli i przeglądów regałów magazynowych. Posiada niemiecki certyfikat ukończenia szkolenia „Ausbildung zum Regalpruefer” oraz egzaminu przeprowadzonego przez Oehmann Arbeitssicherheit & Seminare w Hamburgu. Wykonał ponad 2000 projektów i koncepcji logistycznych, związanych z zagospodarowaniem przestrzeni magazynowej. Współpracował m.in. z takimi firmami jak: Amica SA, Electrolux, Danfoss, Philips, Sonoco, Cargill, Wabco, Raben, Good Foods, Farutex, Swedwood. W latach 1995-2009 był odpowiedzialny za rozwój regionalny działów intralogistyki w firmach SSI Schaefer i Jungheinrich Polska. Stworzył firmę Darlog zajmującą się wykonywaniem eksperckich przeglądów regałów, ich serwisem oraz wyposażeniem magazynów. Jest współwłaścicielem firmy ROS Polska, która zajmuje się naprawą słupów regałowych bez zdejmowania palet – innowacyjną, licencjonowaną i opatentowaną metodą.

Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.