Przeglądy eksperckie, naprawy słupów metodą ROS

Inwestor

Firma FARUTEX będąca częścią międzynarodowej grupy Bidfood jest liderem dystrybucji żywności dla segmentu HoReCa w Polsce. Posiada oddziały i filie rozmieszczone na terenie całego kraju.

Zadanie

Wykonanie eksperckich kontroli regałów we wszystkich oddziałach firmy oraz naprawa uszkodzonych słupów.

Opis realizacji

Wykonaliśmy przeglądy regałów w 10 oddziałach firmy Farutex, rozsianych na terenie całego kraju. Przeglądy regałów były prowadzone w pomieszczeniach suchych, chłodniach oraz w mroźni.

Przeglądy dla firmy Farutex, jak wszystkie realizowane przez nas przeglądy regałów, wykonywane były przez przeszkolonych pracowników, którzy zostali wyposażeni w poziomicę elektroniczną, miernik elektroniczny oraz specjalnie zaprojektowany szczelinomierz do pomiarów wielkości odkształcenia uszkodzeń mechanicznych w elementach regałowych.

W wyniku zrealizowanego przeglądu klient otrzymał dokumentację poprzeglądowa zawierającą szkic rozmieszczenia regałów z zaznaczeniem uszkodzeń i ich klasyfikacją. Przegląd regałów został przeprowadzony w oparciu o normę PN-EN15635. Dodatkowo, Inwestor zdecydował się by serwis był również prowadzony przez naszą firmę. Wykonaliśmy niezbędne naprawy wszystkich uszkodzonych elementów. W przypadku napraw uszkodzonych słupów regałowych klient zdecydował się na wykorzystanie metody ROS, dzięki czemu nie musiał rozładowywać regałów ani przerywać standardowej pracy magazynu na czas naprawy. W porównaniu do tradycyjnej metody (wymiany słupa na nowy) prostowanie słupów metodą ROS jest szybsze, tańsze, a jednocześnie równie skuteczne i bezpieczne – co potwierdza certyfikat DEKRA i 5-letnia gwarancja wykonawcy.