Profesjonalny montaż i demontaż regałów z Darlogiem!

Profesjonalny montaż i demontaż regałów magazynowych

Wybór odpowiednio dopasowanego wyposażenia magazynu to pierwszy krok do posiadania nowoczesnej, bezpiecznej i optymalnie zorganizowanej przestrzeni magazynowej. Jednak na tym nie koniec. By mieć pewność, że zakupione wyposażenie nie zostanie uszkodzone podczas montażu, zostanie zamontowane poprawnie, gwarantując nie tylko bezpieczne przechowywanie towaru, ale też  użytkowanie regałów w sposób niezagrażający pracownikom, należy skorzystać z wykwalifikowanej, ale przede wszystkim również doświadczonej ekipy monterów.

Gwarantujemy montaż realizowany na najwyższym poziomie

Posiadamy własną, doświadczoną ekipę montażową. W naszym portfolio znajdują się montaże i serwisy wszelkich rodzajów regałów: regałów paletowych, wjezdnych, rolkowych, wspornikowych czy automatycznych. Nasza ekipa realizuje zarówno montaże, jak i demontaże regałów.
Jesteśmy również wykwalifikowani w prowadzeniu sprawnie przebiegających przenosin magazynów w nowe lokalizacje.

Montaż, serwis, demontaż regałów

ZAPEWNIAMY:

  • montaż zgodnie z projektem — montujemy różne typy instalacji i typy regałów. Montujemy regały różnych producentów regałów magazynowych.
  • dokumentację pomontażową —  po zakończeniu każdej pracy przygotowujemy protokół pomontażowy określający zakres prac.
  • dobrą jakość i szybkość realizacji. Nasi pracownicy posiadają uprawniania do pracy na wysokości i właściwe przeszkolenia BHP. Na życzenie Klienta możemy również prowadzić montaże w dni wolne w celu zminimalizowania zakłóceń w pracy magazynu.
  • realizację zleceń na terenie całego kraju oraz Europy.
  • ubezpieczenie OC na kwotę 3.000.000 PLN — obejmujące wszystkie wykonywane przez nas prace,
  • atestowane i profesjonalne narzędzia — tylko na takim sprzęcie pracujemy.
  • dostawy i montaż dodatkowego wyposażenia regałów w postaci różnego rodzaju wypełnień poziomów składowania, zabezpieczeń w postaci siatek tylnych, czy wyposażenia specjalnego jak np. nakładki na beczki, czy inne elementy wykonywane na specjalne zamówienie klienta;
  • wyposażenie specjalne — na życzenie klienta możemy dostarczyć i zamontować wszelkie wyposażenie dodatkowe oraz zaplanować i przeprowadzić wszelkie zmiany konfiguracji instalacji zgodnie z wytycznymi producentów regałów.

Kompleksowa oferta dla magazynu. Działamy w całej Polsce!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz!
Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły!
Click or drag a file to this area to upload.
Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.