Przeprowadzki magazynowe - Darlog

Zmiana lokalizacji magazynu bez przestoju – z nami to możliwe.

 

Specjalizujemy się w organizowaniu i realizacji przeprowadzek magazynowych w taki sposób, by klienci Inwestora w jak najmniejszym stopniu odczuli zmiany lokalizacji magazynu wysyłkowego.

Grupa serwisowa podczas montażu regałów magazynowych

Planowanie przeprowadzki ze specjalistą Darlog

Największym wyzwaniem jest odpowiednie zaplanowanie prac tak, aby przeprowadzka przebiegała sprawnie i nie generowała niepotrzebnych przestojów ani chaosu w pracy magazynu. Aby osiągnąć ten cel w pierwszej kolejności prowadzimy szczegółowe konsultacje z Inwestorem i wspólnie wypracowujemy dokładny harmonogram prac demontażowych, montażowych, załadunkowych i transportowych. Po zatwierdzeniu harmonogramu, ustaleniu terminów i odpowiedzialności za realizację poszczególnych zadań przechodzimy do realizacji.

Realizacja przeprowadzki w oparciu o sprawdzonych serwisantów

W ustalonym z inwestorem terminie, w oparciu o zaufaną i sprawdzoną ekipę serwisową przystępujemy do realizacji zaplanowanych prac. Demontujemy regały magazynowe w istniejącej hali i po przewiezieniu do nowej lokalizacji montujemy je na nowo. Wszystkie prace są realizowane tak, aby przyjęcia i wydawania towarów mogły być realizowane na bieżąco, a prowadzone prace nie generowały niepotrzebnych przestojów w pracy magazynu. Przykładowo, w 14 dni, w ramach ok. 300 kursów transportowych, przenieśliśmy do nowej lokalizacji niemal 7500 mp. Zaplanowane prace zakończyliśmy zgodnie z harmonogramem, a klienci Inwestora nie odczuli zmiany lokalizacji magazynu wysyłkowego (szczegóły w dziale realizacje).

 

Kluczem do realizacji prac zgodnie z harmonogramem jest zaufana ekipa montażowa – posiadamy własnych montażystów oraz firmy partnerskie, z którymi współpracujemy od lat, realizując nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Usługi dodatkowe w ramach przeprowadzki

W ramach prowadzonych konsultacji, na etapie ustalania harmonogramu możemy zaproponować szereg usług dodatkowych. Takich jak przeprowadzenie inspekcji regałów połączonej z dostarczeniem i zamontowaniem brakujących elementów ochronnych (osłon regałów, siatek ochronnych, osłon ścian itp.) czy tablic informacyjnych. Dodatkowo, dotychczas używane regały mogą zostać sprawdzone pod kątem uszkodzeń mechanicznych, a zidentyfikowane, uszkodzone elementy wymienione lub naprawione. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń słupów regałowych, jako jedyni w Polsce możemy zaproponować usługę prostowania (odwzorowania pierwotnego kształtu) słupów regałowych stosując opatentowaną metodę ROS.

Kompleksowa oferta dla magazynu. Działamy w całej Polsce!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz!
Skontaktujemy się z Tobą by omówić szczegóły!
Click or drag a file to this area to upload.
Formularz kontaktowy
close slider
Click or drag a file to this area to upload.